rok szkolny 2019/20 - Kleks

Luty obfitował w wiele szkolnych wydarzeń.
Z okazji tłustego czwarku, który w tym roku wypdadł w dniu 20 lutego wszyscy uczniowie zajadali się pysznymi pączkami. Tradycją naszej szkoły jest świętowanie tłustej soboty ;).
Ponadto ostatki uświetlniliśmy karnawałowym balem, były balony, serpentyny, przebierańcy... Uczniowie w najpiękniejszych strojach otrzymali tytuły królowej i króla balu, a zwycięzcy konkursu na najpiękniejszą maskę karanwałową zajadali się słodkościami.

Więcej informacji o naszych lutowych aktywnościach zanjduje się w szkolnej gazetce.

Zdjęcia z balu.

Styczeń.
Ani się obejrzeliśmy a pierwszy miesiąc nowego roku już za nami. W szkole, jak to w szkole, wiele nauki, ale też zabawy i czasu spędzonego razem z kolegami i koleżankami. O tym co robiliśmy w styczniu można przeczytać w naszej szkolnej gazetce.
A zdjęcia z naszych styczniowych zajęć znajdziecie Państwo tutaj.

W styczniu uczniowie szkoły i ich rodzice, jak co roku, wsparli zbiórkę na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dziękujemy!

Grudzień
Miesiąc zakończyliśmy świętowaniem. Nasi uczniowie przygotowali świąteczne przedstawienie i tym wydarzeniem zakończyliśmy naukę w tym roku kalendarzowym.
Zdjęcia z mikołajkowego spotkania znajdują się tutaj. Uczniowie wzięli również udział w wewnątrzszkolnym konkursie na kartkę bożonarodzeniową. Zakup przyznanych uczniom nagród był współfinansowany w ramach funduszy polonijnych Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej.

Andrzejki 2019

Listopad
Miesiąc upłynął na nauce i poznawaniu polskich tradycji i zwyczajów. Uczniowie poznali polskie zwyczaje związane z obchodnami Dnia Wszystkich Świętych oraz andrzejek. Świętowaliśmy również Dzień Niepodległości.

Październik 2019.
Minął październik, za nami kolejny miesiąc nauki. Nasi nowi uczniowie już się zdążyli zapoznać zarówno z rówieśnikami, jak i z kadrą nauczycielską. Wszyscy uczniowie zgodnie i radością wdrożyli się w nasz system nauki i zabawy dla nauki.
Więcej szczegółów w naszej gazetce
Zapraszamy też, aby obejrzeć zdjęcia

Wrzesień 2019
W szkole uczymy się już pełną parą. O tym co robiliśmy można przeczytać w gazetce a zdjęcia z naszych wrześniowych zajęć znajdują się tutaj.

14 września 2019r. rozpoczęliśmy rok szkolny 2019/20.
W tym dniu uczniowie poznali swoich nowych kolegów i koleżanki, wychowawców. Odbyły się pierwsze zajęcia.
W czasie zabawy rozpoczynającej ten rok szkolny wspólnie układaliśmy nazwy wszystkich grup. W tym roku to kwiatowe nazwy: Chabry, Stokrotki, Maki, Tulipany, Frezje i Słoneczniki.