rok szkolny 2014/15 - Kleks

Wraz z zakończeniem roku szkolnego 2014/15 zakończyliśmy również pierwszy rok działalności PWS "Kleks". Przed nami kolejny rok szkolny, oby równie udany i obfitujący w wiele ciekawych wydarzeń. Dziękujemy bardzo wszystkim osobom, które brały czynny udział w rozowju Szkoły i zapraszamy do dalszej współpracy.

Poniżej relacja fotograficzna z krótkim opisem wydarzeń, które miały miejsce w ciągu roku szkolnego 2014/15. Po więcej zdjęć zapraszamy tutaj.

Międzynarodowy Dzień Dziecka  relacja filmowa i zdjęcia

27 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2014/15. Uczniowie szkoły wystawili sztukę "Czerwony Kapturek" według Jana Brzechwy. Akademię zaszczycił swoją obecnością Zastępca Ambasadora Pan Piotr Rakowski. zdjęcia

czerwiec
Wizyta ornitologa Pana Wojciecha Musiała zdjęcia
Lekcja o "zdrowym żywieniu"

9 maj - Dzień Europy
Dzień Mamy - zdjęcia

kwiecień
Odwiedziła nas druhna Agnieszka Wieczorkowska z prelekcją na temat polskiego harcerstwa. zdjęcia

marzec
Parada św. Patryka w Arklow (filmik) - zdjęcia
Wielkanoc -
malowanie jajek - zdjęcia
Festiwal Polska-Eire - zdjęcia

luty
Tłusty czwartek - zdjęcia
Prelekcja Pana Marka Fasko nt. Układu Słonecznego

styczeń
Dzień Babci i Dziadka - zdjęcia
Balik karnawałowy -

grudzień
6 grudnia Mikołajki
Koncert Polskich Kolęd (filmik)

listopad
1 listopada - Wszystkich Świętych - Pan Paweł Chmielewski opowiedział uczniom o święcie.
11 Listopada - Narodowe Święto Niepodległości - zdjęcia
Miesiąc zakończyliśmy zabawą andrzejkową. zdjęcia - przygotowania, zdjęcia - zabawa, zdjęcia - wróżby